Odkazy

Kalendář soutěží na rok 2003
Únor
15. Kvalifikace do 1. ligy Třinec
22. 1. kolo ligy mladších žáků „A“ + „B“ Teplice, Holešov
Březen
01. 1.kolo ligy žen Bohumín
08. 1. kolo 2. ligy „A“ + „B“ Plzeň, Brno
07.-09. Grand Prix - 17 y. Košice
15. 1. kolo 1.ligy mužů Bohumín
21.-23. Qatar Grand Prix Doha
22. Valná hromada ČSV Praha
29. 1. kolo ligy starších žáků „A“ + „B“ Teplice, Příbor
Duben
05. 1. kolo ligy mládeže „A“ + „B“ + „C“ Rotava, Bohumín, Holešov
12.-20. ME mužů a žen Athény
12. Mistrovství ČR Masters mužů a žen Příbor
26. 2. kolo 1.ligy mužů Sokolov
Kvten
03. Mistrovství ČR žen, juniorek do 17 a 20 let Bohumín
10. Mistrovství ČR starších žáků Rotava
10.-11. Hungarian Grand Prix Kazincbarcika
17. Mistrovství ČR juniorů do 17 let Kopřivnice
18.-24. ME Masters mužů a žen Bordeaux
24. 2. kolo ligy mladších žáků „A“ + „B“ Sokolov, Příbor
29.05.-07.06. MS juniorů a juniorek do 20 let Hermosillo (Mexiko)
31. 2. kolo ligy starších žáků „A“ + „B“ Sokolov, Holešov
Červen
07. Mistrovství ČR mužů Sokolov
14. 2. kolo ligy mládeže „A“ + „B“ + „C“ Teplice, Havířov, N.Hrozenkov
21. 2. kolo ligy žen Nový Hrozenkov
26.-30. Promotion Cup Udine
28. VC Bohumína Bohumín
Čevenec
09.-13. University World Champships Pavia
Srpen
18.-24. ME juniorů a juniorek do 17 let Dortmund
Září
02.-09. MS Masters mužů a žen Savanach
20. 3. kolo ligy starších žáků „A“ + „B“ Rotava, Bohumín
27. 3. kolo ligy mladších žáků „A“ + „B“ Teplice, Havířov
27. 2. kolo 2. ligy „A“ + „B“ Sokolov, Holešov
27.-28. Russian Grand Prix Kazajn/Nogynsk
Říjen
04. VC Sokolova mládeže, VC Havířova žáků Sokolov, Havířov
6.-12. ME juniorů a juniorek do 20 let Valencia
11. 3. kolo 2. ligy „A“ + „B“ Rotava, Příbor
11. 4. kolo ligy starších žáků „A“ + „B“ Sokolov, Havířov
18. 3. kolo ligy mládeže „A“ + „B“ + „C“ Plzeň,Bohumín,Holešov
25. Mistrovství ČR mladších žáků Příbor
Listopad
01. VC Zlína mládeže Zlín
08. Mistrovství ČR juniorů do 20 let Havířov
12.-22. MS mužů a žen Vancouver
15. Finále ligy mladších žáků  
22. Finále ligy mládeže  
29. 3. kolo 1.ligy mužů Havířov
29. VC Kopřivnice žáků Kopřivnice
Prosinec
06. 3.kolo ligy žen, TOP 12 Ostrava, Havířov
06. Finále ligy starších žáků  
13. VC Plzně Master + Plzeňský pohár Plzeň