Odkazy

 

Číst dál...

V příloze naleznete rozpisy na soutěže II. ligy mužů a žen a III. ligu mužů. Soutěžní kola se uskuteční za předpokladu, který bude umožňovat epidemiologická situace. V případě neuskutečnění prvních kol v řádném termínu budou tato přesunuta do dalších měsíců (duben, květen červen, červenec).

Číst dál...

Na základě rozhodnutí VR ČSV a zajištění výjimky na uspořádání nejvyšších soutěží posílám dodatek na 1. kolo I. ligy mužů a žen.

Číst dál...

z jednání Výkonné rady Českého svazu vzpírání 3.12. 2020 a 13.1.2021

Číst dál...

 

Číst dál...

 

Číst dál...

 

Číst dál...

Český svaz vzpírání připravuje na 30. 1. 2021 seminář trenérů SCM, který se bude konat v Nymburce. Přednášet bude pan Tamás Fehér z Budapešti. V rámci semináře také proběhne, samostatná přednáška ADV. Semináře se mohou zúčastnit i ostatní trenéři, kteří svůj zájem oznámí Ladislavovi Pásztorovi na adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Číst dál...

Trenéři, kteří se v seznamu nenašli, pošlou na Český svaz vzpírání k doplnění evidence termín dosažení své kvalifikace. Obratem jim bude vydán nový průkaz trenéra ČSV.

Číst dál...

Na VR ČSV, která se konala dne 3. 12. 2020 v Brně, byly schváleny konečné výsledky mládežnických soutěží družstev. Tabulka výsledků je přiložena. Medaile za 1. – 3. místo, budou předány v průběhu roku 2021. Soutěž 1. ligy mužů nebyla dokončena a výsledky v této kategorii nebudou vyhlášeny. Výsledky lepších národních rekordů z online světového poháru juniorů do 17 let nebyly schváleny. Prosím předsedy oddílu/klubů, prostudujte si návrh soutěžního kalendáře na rok 2021 a další zveřejněné dokumenty. Přihlášku do jednotlivých soutěží a doplnění kalendáře zašlete emailem p. Danieli Kolářovi do 7. 1. 2021 (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Číst dál...

Hledání

Sponzoři

Nejbližší termíny akcí

No current events.