Odkazy

Ú N O R
02. Kvalifikace do 1.ligy mužů Plzeň
16. 1.kolo ligy mladších žáků „A“ Teplice, „B“ Holešov
23. 1.kolo ligy žen Bohumín
B Ř E Z E N
02. 1.kolo 1.ligy mužů Bohumín
09. 1.kolo 2.ligy mužů „A“ Praha, „B“ Holešov
09. Mistrovství ČR mladších žáků Příbor
10. Valná hromada Praha
16. 1.kolo ligy starších žáků „A“ Teplice, „B“ Havířov
D U B E N
06. 1.kolo ligy mládeže „A“Sokolov, „B“Bohumín, „C“Holešov
13. Mistrovství ČR starších žáků Bohumín
20. Mistrovství ČR juniorů do 16 let Sokolov
21.-28. Mistrovství Evropy mužů a žen Antalya
27. Mistrovství ČR Masters mužů a žen (družstva mužů) Bohumín
K V Ě T E N
04. Mistrovství ČR žen + juniorek do 16 a 20 let Příbor
11. 2.kolo 1.ligy mužů Sokolov
18. 2.kolo ligy mladších žáků „A“ Sokolov, „B“ Příbor
25. 2.kolo ligy starších žáků „A“ Sokolov, „B“ Bohumín
26.05.-01.06. Mistrovství Evropy Masters mužů a žen Stockholm
Č E R V E N
01. Mistrovství ČR mužů Havířov
02.-09. Mistrovství světa juniorů a juniorek do 20 let Kathmandu
08. Mistrovství ČR juniorů do 18 let Plzeň
15. 3.kolo ligy starších žáků „A“ Rotava, „B“ Příbor
22. 2.kolo ligy mládeže „A“ Plzeň, „B“ Příbor, „C“ N.Hrozenkov
28.-30. University World Championships Ankara
S R P E N
19.-25. Mistrovství Evropy juniorů a juniorek do 16 let Nice
Z Á Ř Í
07. 3.kolo ligy mládeže „A“ Praha, „B“ Havířov, „B“ Holešov
14. 2.kolo ligy žen Praha
21. Visegrádská 4 (CEFTA) Havířov
28. 3.kolo ligy mladších žáků „A“ Teplice, „B“ Havířov
30.09.-06.10. Mistrovství Evropy juniorů a juniorek do 20 let Nuoro (Itálie)
Ř Í J E N
05. VC Sokolovské uhelné a.s. a města Sokolova Sokolov
05.-13. Světové hry Masters Melbourne
10. Mistrovství ČR UNITOP Praha
12. 4.kolo ligy starších žáků „A“ Teplice, „B“ Havířov
19. Mistrovství ČR juniorů do 20 let Sokolov
26. 2.kolo 2.ligy mužů „A“ Sokolov, „B“ Příbor
26. VC Havířova žáků Havířov
L I S T O P A D
09. 3.kolo ligy žen Ostrava
16. Finále ligy mladších žáků
16. 3.kolo 2.ligy mužů „A“ Teplice, „B“ Třinec
17.-24. Mistrovství světa mužů a žen Warsaw
23. Finále ligy mládeže
30. 3.kolo 1.ligy mužů Havířov
P R O S I N E C
07. Finále ligy starších žáků
07. TOP 12 Havířov
14. VC Masters města Plzně Plzeň
14. 26.ročník Vánočního poháru města Brna Brno-Obřany