Odkazy

Print

Soutěže Českého svazu vzpírání

Soutěže Českého svazu vzpírání
Není k dispozici žádný popis
Datum Název soutěže Pořadatel Město
16.02. 1.kolo ligy juniorů - sk.A SKV Teplice Teplice
16.02. 1. kolo ligy juniorů - sk.B SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
16.02. 1. kolo ligy juniorů - sk.C Sokol JS Zlín Zlín
23.02. 1.kolo 1.ligy žen TJ Sokol Nový Hrozenkov Nový Hrozenkov
02.03. 1.kolo 1.ligy mužů SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
09.03. 1.kolo 2.ligy mužů + 1.kolo 2.ligy žen - sk.A Slavoj Plzeň 1899 Plzeň
09.03. 1.kolo 2.ligy mužů + 1.kolo 2.ligy žen - sk.B TJ TŽ Třinec Třinec
16.03. 1. kolo ligy mladších a starších žáků - sk.A Chomutov Chomutov
16.03. 1. kolo ligy mladších a starších žáků - sk.B SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
16.03. 1. kolo ligy mladších a starších žáků - sk.C Sokol JS Zlín Zlín
23.03. 1.kolo 3.ligy mužů - sk.A TJ Rotas Rotava Rotava
23.03. 1.kolo 3.ligy mužů - sk.B TJ Holešov Holešov
30.03. 1.kolo ligy juniorek TJ Start VD Plzeň Plzeň
06.04. 2.kolo ligy juniorů - sk.A TJ Start VD Plzeň Plzeň
06.04. 2.kolo ligy juniorů - sk.B SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
06.04. 2.kolo ligy juniorů - sk.C TJ SOUz Boskovice Boskovice
13.04. 2.kolo ligy mladších a starších žáků - sk.A TJ Rotas Rotava Rotava
13.04. 2.kolo ligy mladších a starších žáků - sk.B SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
13.04. 2.kolo ligy mladších a starších žáků - sk.C TJ SOUz Boskovice Boskovice
27.04. 2.kolo 1.ligy mužů TJ Baník Sokolov Sokolov
04.05. 2.kolo 1.ligy žen TAK Hellas Brno Brno-Obřany
25.05. Mistrovství ČR juniorů a juniorek do 20 let TJ Baník Sokolov Sokolov
01.06. 2.kolo 2.ligy mužů + 2.kolo 2.ligy žen - sk.A TJ Start VD Plzeň Plzeň
01.06. 2.kolo 2.ligy mužů + 2.kolo 2.ligy žen - sk.B TAK Hellas Brno Brno-Obřany
08.06. 2.kolo 3.ligy mužů - sk.A TJ Baník Sokolov Sokolov
08.06. 2.kolo 3.ligy mužů - sk.B TJ Lonka Příbor Příbor
08.06. 2.kolo ligy juniorek SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
15.06. Mistrovství ČR starších žáků TJ Rotas Rotava Rotava
22.06. Mistrovství ČR juniorů a juniorek do 23 let SKVOZ Horní Suchá Horní Suchá
21.09. Mistrovství ČR juniorů a juniorek do 17 let SKV Teplice Teplice
28.09. 3.kolo ligy mladších a starších žáků - sk.A TJ Baník Sokolov Sokolov
28.09. 3.kolo ligy mladších a starších žáků - sk.B Sokol Moravská Ostrava Ostrava
28.09. 3.kolo ligy mladších a starších žáků - sk.C TJ Holešov Holešov
05.10. 3.kolo 1.ligy mužů SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
12.10. 3.kolo 1.ligy žen SPČ Olomouc Olomouc
19.10. 3.kolo 2.ligy mužů + 3.kolo 2.ligy žen - sk.A TJ Baník Sokolov Sokolov
19.10. 3.kolo 2.ligy mužů + 3.kolo 2.ligy žen - sk.B TJ Sokol Nový Hrozenkov Nový Hrozenkov
26.10. 3.kolo ligy juniorů - sk.A TJ Rotas Rotava Rotava
26.10. 3.kolo ligy juniorů - sk.B SKVOZ Horní Suchá Horní Suchá
26.10. 3.kolo ligy juniorů - sk.C Sokol JS Zlín Zlín
02.11. 3.kolo 3.ligy mužů - sk.A Slavoj Plzeň 1899 Plzeň
02.11. 3.kolo 3.ligy mužů - sk.B SPČ Olomouc Olomouc
02.11. 3.kolo ligy juniorek Sokol Moravská Ostrava Ostrava
09.11. - 10.11. Mistrovství ČR mužů a žen TJ Holešov Holešov
16.11. Mistrovství ČR mladších žáků SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
16.11. Kvalifikace do 1.ligy mužů a žen - -
23.11. Finále ligy juniorů - -
30.11. Kvalifikace do 2.ligy mužů - -
30.11. Finále ligy starších žáků - -
07.12. Finále ligy mladších žáků - -