Odkazy

 

v příloze naleznete „Přihlášku do soutěží družstev ve vzpírání na rok 2020“ a návrh Kalendáře soutěží na rok 2020. Většina pořadatelských míst nejvyšších soutěží (MČR, 1. ligy) byla předjednána na základě sportovní výkonnosti, regionálního rozdělení soutěží, soutěžních podmínek a zajištění z pozice ČSV. Zároveň jsou přiloženy základní povinnosti pořadatelů nejvyšších soutěží, které vycházejí ze soutěžního řádu. Termíny a způsob soutěže ligy juniorek budou upřesněny podle přihlášek do soutěže.

Přihlášku do jednotlivých soutěží a doplnění kalendáře zašlete emailem p. Danieli Kolářovi do 4. 12. 2019 (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Upozorňujeme, že v r. 2020 budou moci v základních soutěžích mužů (3. liga), žen (2. liga žen), juniorů a juniorek soutěžit družstva, která budou řádně přihlášená a nastoupí v 1. kole k soutěži. V případě nepřihlášení nebo nenastoupení k 1. kolu soutěže, nebude možné nastoupit v dalších kolech soutěže.

Všichni pořadatelé soutěží zašlou na ČSV bankovní spojení pro zasílání finančních prostředků. Při všech soutěžích mistrovství ČR zajistí pořadatel diplomy aspoň pro první tři závodníky v každé hmotnostní kategorii nebo první tři družstva. Všichni pořadatelé soutěží uveďte kontaktní adresu a telefon na ředitele soutěže nebo organizačního pracovníka.    

Platby za licence jednotlivců a oddílů na rok 2020 zasílejte na č. ú.: 1717000-504/0600, majitel účtu je Český svaz vzpírání.

Licence za klub - 1000,-Kč, licence závodník nad 15 let - 100,-Kč, do 15 let - 50,-Kč.

 

Daniel Kolář - předseda SK ČSV

Zdeněk Eret - generální sekretář ČSV