Odkazy

 

Termín

Soutěž

Místo

Vrchní rozhodčí

a zástupce SK ČSV

Rozhodčí

11. 02.

1. kolo ligy juniorů „A“

Teplice

Petr Radouš

K. Türbová, N. Kabelková, V. Jaroš, Richter

11. 02.

1. kolo ligy juniorů „B“

Havířov

Jaroslav Thér

S. Lepíková, J. Vicián, A. Cienciala, Z. Chovanec, B. Gospoš

11. 02.

1. kolo ligy juniorů „C“

Boskovice

Jarmila Kaláčová

L. Liška, T. Kejík, A. Špidlík, J. Janeba, Z. Sekanina

18. 02.

1. kolo ligy juniorek

Ostrava

Petra Klimparová

M. Poláková, T. Poles, J. Kubík, M. Kubík

25. 02.

1. kolo I. ligy žen

N. Hrozenkov

Marie Orságová

J. Kaláčová, O. Kužílek, A. Špidlík, J. Votánek

25. 02.

1. kolo II. ligy žen

Sokolov

Jaromír Jílek

P. Kocurová, V. Zázvorka, A. Kocur, M. Polanský

04. 03.

1. kolo I. ligy mužů

Havířov

Martin Kubík

S. Lepíková, L. Lozová, J. Vicián, M. Kopecký, H. Stružka

JURY: Z. Chovanec, A. Cienciala, M. Foltyn

04. 03.

1. kolo II. ligy mužů „A“

Slavoj Plzeň

Václav Zázvorka

V. Věžníková , D. Lokingová, Vodička, D. Šanda, R. Háva

04. 03.

1. kolo II. ligy mužů „B“

Holešov

Ladislav Doležal

J. Kaláčová, J. Brázdil, D. Kolář jr., A. Špidlík, J. Votánek

11. 03.

1. kolo III. ligy „A“

Nová Role

Miloslav Polanský

P. Kocurová, Beran, J. Jílek, P. Hudeček, V. Manhart, A. Kucur, A. Palička, M. Šváb

11. 03.

1. kolo III. ligy „B“

Holešov

Daniel Kolář

J. Kaláčová, L. Doležal, D. Kolář jr., J. Kolář, P. Navrátil, O. Kužílek, A. Špidlík, J. Votánek

18. 03.

2. kolo ligy juniorů „A“

Cheb

Miloslav Polanský

J. Šedlbauer, P. Stanislav, S. Rychnavský, J. Jílek

18. 03.

2. kolo ligy juniorů „B“

Bohumín

Jaroslav Thér

L. Prohlová, J. Kubík, B. Gospoš, K. Prohl jr., K. Prohl

18. 03.

2. kolo ligy juniorů „C“

Holešov

Ladislav Doležal

D. Kolář, J. Kolář, P. Navrátil, J. Brázdil

25. 03.

1. kolo ligy mlž+stž „A“

Rotava

Miloslav Polanský

A.Kocur, J. Jílek, P. Stanislav, P. Hudeček, Borolič, J. Šedlbauer, V. Manhrt, M. Podšer

25. 03.

1. kolo ligy ml+stž  „B“

Bohumín

Jaroslav Thér

R. Faja, M. Foltyn, H. Stružka, M. Cichý, K. Prohl jr., K. Prohl

25. 03.

1. kolo ligy mlž+stž „C“

Zlín

Jaroslav Janeba

J. Kaláčová, I. Tomalová, J. Votánek, Hofbauer, Juřica

08. 04.

2. kolo ligy juniorek

Bohumín

Petra Klimparová

L. Prohlová, J. Thér. M. Foltyn, K. Prohl jr.

22. 04.

2. kolo I. ligy žen

Brno

Jaromír Jílek

Orságová, T. Poles, Z. Klusák, Sekanina, O. Látal

22. 04.

2. kolo II. ligy žen

Plzeň

Václav Zázvorka

D. Lokingpová, D. Šanda, Vodička, A. Smolák

29. 04.

2. kolo ligy mlž+stž „A“

Sokolov

Václav Zázvorka

P. Kocurová, M. Polanský, J. Jílek, P. Stanislav, V. Manhart, Borolič, A. Kocur, M. Podšer

29. 04.

2. kolo ligy mlž+stž „B“

Ostrava

Martin Kubík

M. Poláková, L. Lozová, J. Kubík, T. Poles, P. Janák, R. Faja

29. 04.

2. kolo ligy mlž+stž „C“

Zlín

Jaroslav Janeba

J. Votánek, L. Hofbauer, P. Jančík, A. Rýc

13. 05.

2. kolo I. ligy mužů

Bohumín

Jaroslav Thér

P. Klimparová, M. Kubík, H. Stružka, B. Gospoš, K. Prohl jr.

JURY: L. Prohlová, M. Foltyn, K. Prohl

13. 05.

2. kolo II. ligy „A“

Cheb

Jaromír Jílek

V. Věžníková, M. Polanský, V. Zázvorka, D. Kováč, M. Pech

13. 05.

2. kolo II. ligy „B“

N. Hrozenkov

Marie Orságová

I.Saranová, H. Korytářová, A. Špidlík, J. Votánek, O. Kužílek

20.-21. 05.

Mis. ČR Masters

Brno

Jaromír Jílek

S. Hertlová, J. Kaláčová, I. Tomalová, T. Poles, D. Kolář, D. Kolář jr., J. Kolář, P. Navrátil,

27. 05.

2. kolo III. ligy „A“

Sokolov

Václav Zázvorka

V. Věžníková, P. Kocurová, J. Jílek, A. Kocur, V. Manhart, Borolič, M. Šváb, J. Brodský

27. 05.

2. kolo III. ligy „B“

Brno

Jarmila Kaláčová

S. Hertlová, J. Janeba, J. Votánek, Hofbauer, P. Jančík, A. Špidlík, O. Kužílek, M. Mandát

03. 06.

Mis. ČR WJ-17, 20+MJ-17

Příbor

Miroslav Burgár

I. Saranová, P. Klimparová, H. Korytářová, S. Lepíková, S. Burgár, T. Poles, J. Honč, J. Kubík

JURY: R. Sattková, J. Jílek, M. Kubík, B. Gospoš

17. 06.

Mis. ČR stž

Holešov

Jaromír Jílek

I.Tomalová, D. Kolář, T. Poles, P.  Navrátil, J. Janeba, L. Hofbauer, J. Brázdil, D. Kolář jr.

JURY: J. Kaláčová, L. Doležal, A. Špidlík, K. Prohl

01.07.

MT CEFTA V4

Horní Suchá

?

?

 

Dne 1. 7. 2017 v Horní Suché proběhne MT CEFTA olympijských nadějí juniorů do 18 let zemí V4. Celkem 13 rozhodčích bude nominováno na základě jejich výkonnosti z I. pololetí. Nominace bude oznámena do 27. 5. 2017.

Zpracoval: J. Jílek předseda komise rozhodčích ČSV