Odkazy

 

Zdravím kolegové závodníci,

 

Situace se nám snad již trochu uvolňuje, a to platí i o otevírání sportovišť. Vzhledem k této situaci bych Vás rád informoval o dvou základních změnách v kalendáři Masters.

 

MS Masters v Orlandu zrušeno

 

Bohužel z důvodu celosvětové pandemie se organizátoři po dohodě s mezinárodním vzpěračským svazem Masters dohodli na celkovém zrušení tohoto šampionátu.

Rok 2020 bude tedy kompletně bez Mistrovství Světa Masters. Mistrovství Evropy zatím zůstává beze změny od posledně aktualizovaného termínu a to v období  28.11. – 5.12.2020.

 

Vedle toho se mezinárodní vedení organizace Masters dohodlo na novém možném termínu MS Masters v 2022, které se bude konat v místě, které bylo určeno pro tento rok, tzn. v Orlandu na Floridě. Nový termín má být 18. - 27. srpna 2022. Mistrovství světa v roce 2021 bude uspořádáno v rámci již avizovaných Světových her Masters v japonském městě Kansai.

 

Nový termín MČR Masters

 

Chtěl bych informovat všechny sportovce, že v rámci nově připravovaného svazového kalendáře, se již počítá s novým termínem MČR Masters na Meziboří, a to: 12. – 13.9.2020.

Doufejme, že již tento termín bude definitivní a nebude dále posouván. V rámci MČR Masters jsou již připraveny trička, reklamní banner a na medailích se již také pracuje :-)

Ohledně propozic a dalších informací Vás budeme v předstihu informovat

Vzpírání zdar

 

Ing. Dušan Kovač