Odkazy

Print

Kalendář 2020

Soutěže ČSV, oddílů, EWF a IWF
Datum Název soutěže Pořadatel Město
25.01. Oponentura SCM Praha -
27.01. - 31.01. Roma World Cup 2020 - OH kvalifikace Řím (Itálie) Řím
15.02. 1. kolo ligy juniorů (sk.A) TJ Baník Sokolov Sokolov
15.02. 1. kolo ligy juniorů (sk.B) SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
15.02. 1. kolo ligy juniorů (sk.C) Sokol JS Zlín Zlín
22.02. 1. kolo ligy juniorek TJ TŽ Třinec Třinec
22.02. 1. kolo ligy Masters SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
28.02. - 01.03. Malta International Open - OH kvalifikace Cospicua (Malta) Cospicua
29.02. 1. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.A) Chomutov Chomutov
29.02. 1. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.B) SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
29.02. 1. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.C) Sokol JS Zlín Zlín
07.03. 1. kolo 1. ligy žen SPČ Olomouc Olomouc
14.03. 1. kolo 2. ligy mužů + 1. kolo 2. ligy žen (sk.A) TJ Start VD Plzeň Plzeň
14.03. 1. kolo 2. ligy mužů + 1. kolo 2. ligy žen (sk.B) TJ Holešov Holešov
14.03. - 24.03. MS juniorů do 20 let Bukurešť (Rumunsko) Bukurešť
21.03. 1. kolo 3. ligy mužů (sk.A) Slavoj Plzeň 1899 Plzeň
21.03. 1. kolo 3. ligy mužů (sk.B) SPČ Olomouc Olomouc
28.03. 2. kolo ligy juniorů (sk.A) SKV Teplice Teplice
28.03. 2. kolo ligy juniorů (sk.B) SKVOZ Horní Suchá Horní Suchá
28.03. 2. kolo ligy juniorů (sk.C) TJ SOUz Boskovice Boskovice
04.04. - 12.04. ME mužů a žen Moskva (Rusko) Moskva
04.04. - 05.04. Mistrovství ČR Masters TJ Baník Meziboří Meziboří
10.04. Přebor Plzeňského kraje TJ Start VD Plzeň Plzeň
18.04. 1. kolo 1. ligy mužů SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
25.04. 2. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.A) TJ Baník Sokolov Sokolov
25.04. 2. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.B) SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
25.04. 2. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.C) Sokol JS Zlín Zlín
01.05. 2. kolo 1. ligy žen TAK Hellas Brno Brno-Obřany
01.05. 2. kolo VŠ ligy 2019/2020 Bratislava (Slovensko) Bratislava
16.05. - 17.05. Mistrovství ČR mužů a žen PSK Olymp Praha Praha-Bubeneč
16.05. - 23.05. ME Masters Den Helder (Nizozemí) Den Helder
23.05. Valná hromada ČSV Praha -
30.05. Mistrovství ČR juniorů a juniorek do 17 let TJ Baník Sokolov Sokolov
06.06. 2. kolo 2. ligy mužů + 2. kolo 2. ligy žen (sk.A) TJ Baník Sokolov Sokolov
06.06. 2. kolo 2. ligy mužů + 2. kolo 2. ligy žen (sk.B) TJ Sokol Nový Hrozenkov Nový Hrozenkov
12.06. - 14.06. Akademické mistrovství ČR a CWO Brno Brno
13.06. 2. kolo 3. ligy mužů (sk.A) TJ Rotas Rotava Rotava
13.06. 2. kolo 3. ligy mužů (sk.B) TAK Hellas Brno Brno-Obřany
20.06. Mistrovství ČR juniorů a juniorek do 20 let SKVOZ Horní Suchá Horní Suchá
25.06. - 28.06. European Union Cup Cospicua (Malta) Cospicua
27.06. 2. kolo ligy juniorek TJ Holešov Holešov
27.06. 2. kolo ligy Masters TAK Hellas Brno Brno-Obřany
24.07. - 09.08. Olympijské hry Tokio (Japonsko) Tokio
08.08. 4you PR trh+dřep Náměšť na Hané Náměšť na Hané
18.08. - 30.08. ME juniorů do 15 a 17 let Ventspils (Lotyšsko) Ventspils
29.08. - 05.09. MS Masters Orlando (USA) Orlando
05.09. MVC Bohumína SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
12.09. - 20.09. ME juniorů do 20 a 23 let Rovaniemi (FIN) Rovaniemi
19.09. 3. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.A) TJ Rotas Rotava Rotava
19.09. 3. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.B) Sokol Moravská Ostrava Ostrava

Strana 1 z 2