Print

Kalendář 2019

Datum Název soutěže Pořadatel Město
09.02. Oponentura SCM Praha -
16.02. 1.kolo ligy juniorů - sk.A SKV Teplice Teplice
16.02. 1. kolo ligy juniorů - sk.B SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
16.02. 1. kolo ligy juniorů - sk.C Sokol JS Zlín Zlín
23.02. 1.kolo 1.ligy žen TJ Sokol Nový Hrozenkov Nový Hrozenkov
02.03. 1.kolo 1.ligy mužů SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
08.03. - 15.03. MS juniorů do 17 let Las Vegas - USA -
09.03. 1.kolo 2.ligy mužů + 1.kolo 2.ligy žen - sk.A Slavoj Plzeň 1899 Plzeň
09.03. 1.kolo 2.ligy mužů + 1.kolo 2.ligy žen - sk.B TJ TŽ Třinec Třinec
16.03. 1. kolo ligy mladších a starších žáků - sk.A Chomutov Chomutov
16.03. 1. kolo ligy mladších a starších žáků - sk.B SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
16.03. 1. kolo ligy mladších a starších žáků - sk.C Sokol JS Zlín Zlín
23.03. 1.kolo 3.ligy mužů - sk.A TJ Rotas Rotava Rotava
23.03. 1.kolo 3.ligy mužů - sk.B TJ Holešov Holešov
30.03. 1.kolo ligy juniorek TJ Start VD Plzeň Plzeň
30.03. 1.kolo ligy Masters SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
01.04. - 15.04. ME mužů a žen Batumi (Gruzie) Batumi
06.04. 2.kolo ligy juniorů - sk.A TJ Start VD Plzeň Plzeň
06.04. 2.kolo ligy juniorů - sk.B SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
06.04. 2.kolo ligy juniorů - sk.C TJ SOUz Boskovice Boskovice
13.04. 2.kolo ligy mladších a starších žáků - sk.A TJ Rotas Rotava Rotava
13.04. 2.kolo ligy mladších a starších žáků - sk.B SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
13.04. 2.kolo ligy mladších a starších žáků - sk.C TJ SOUz Boskovice Boskovice
19.04. Otevřený přebor Plzně TJ Start VD Plzeň Plzeň
27.04. 2.kolo 1.ligy mužů TJ Baník Sokolov Sokolov
04.05. 2.kolo 1.ligy žen TAK Hellas Brno Brno-Obřany
04.05. Mistrovství Zlínského kraje žactva Sokol JS Zlín Zlín
11.05. Valná hromada ČSV Praha -
18.05. - 19.05. Mistrovství ČR Masters TJ Holešov Holešov
25.05. Mistrovství ČR juniorů a juniorek do 20 let TJ Baník Sokolov Sokolov
01.06. 2.kolo 2.ligy mužů + 2.kolo 2.ligy žen - sk.A TJ Start VD Plzeň Plzeň
01.06. 2.kolo 2.ligy mužů + 2.kolo 2.ligy žen - sk.B TAK Hellas Brno Brno-Obřany
01.06. - 08.06. MS juniorů do 20 let Suva (Fidži) Suva
08.06. 2.kolo 3.ligy mužů - sk.A TJ Baník Sokolov Sokolov
08.06. 2.kolo 3.ligy mužů - sk.B TJ Lonka Příbor Příbor
08.06. 2.kolo ligy juniorek SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
08.06. - 15.06. ME Masters Rovaniemi (FIN) Rovaniemi
15.06. Mistrovství ČR starších žáků TJ Rotas Rotava Rotava
22.06. Mistrovství ČR juniorů a juniorek do 23 let SKVOZ Horní Suchá Horní Suchá
27.06. - 30.06. Czech Weightlifting Open Brno Brno
29.06. 2.kolo ligy Masters TAK Hellas Brno Brno-Obřany
29.06. V 4 Bobrov (Slovensko) Bobrov
07.07. - 15.07. ME juniorů do 20 a 23 let Kišiněv (Moldavsko) Kišiněv
26.07. - 04.08. Evropské hry Masters Turín (Itálie) Turín
10.08. 4 your PR – trh + dřep Náměšť na Hané Náměšť na Hané
16.08. - 24.08. MS Masters Montreal (Kanada) Montreal
05.09. - 14.09. ME juniorů do 15 a 17 let Constanta (Rumunsko) Constanta
07.09. Velká cena Bohumína SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
16.09. - 25.09. MS mužů a žen Pattava (Thajsko) Pattava
21.09. Mistrovství ČR juniorů a juniorek do 17 let SKV Teplice Teplice
28.09. 3.kolo ligy mladších a starších žáků - sk.A TJ Baník Sokolov Sokolov
28.09. 3.kolo ligy mladších a starších žáků - sk.B Sokol Moravská Ostrava Ostrava
28.09. 3.kolo ligy mladších a starších žáků - sk.C TJ Holešov Holešov
28.09. Velká cena Holešova v nadhozu TJ Holešov Holešov
05.10. 3.kolo 1.ligy mužů SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
12.10. 3.kolo 1.ligy žen SPČ Olomouc Olomouc
12.10. Velká cena Třince TJ TŽ Třinec Třinec
19.10. 3.kolo 2.ligy mužů + 3.kolo 2.ligy žen - sk.A TJ Baník Sokolov Sokolov
19.10. 3.kolo 2.ligy mužů + 3.kolo 2.ligy žen - sk.B TJ Sokol Nový Hrozenkov Nový Hrozenkov
26.10. 3.kolo ligy juniorů - sk.A TJ Rotas Rotava Rotava
26.10. 3.kolo ligy juniorů - sk.B SKVOZ Horní Suchá Horní Suchá
26.10. 3.kolo ligy juniorů - sk.C Sokol JS Zlín Zlín
02.11. 3.kolo 3.ligy mužů - sk.A Slavoj Plzeň 1899 Plzeň
02.11. 3.kolo 3.ligy mužů - sk.B SPČ Olomouc Olomouc
02.11. 3.kolo ligy juniorek Sokol Moravská Ostrava Ostrava
09.11. - 10.11. Mistrovství ČR mužů a žen TJ Holešov Holešov
16.11. Mistrovství ČR mladších žáků SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
16.11. Kvalifikace do 1.ligy mužů a žen - -
16.11. Velká cena Plzně TJ Start VD Plzeň Plzeň
23.11. Finále ligy juniorů - -
30.11. Finále ligy mladších žáků - -
30.11. Kvalifikace do 2.ligy mužů - -
07.12. Finále ligy starších žáků - -
07.12. GP Plzně Slavoj Plzeň 1899 Plzeň
07.12. Pohár starosty města Boskovic TJ SOUz Boskovice Boskovice
13.12. - 14.12. VC Rotas TJ Rotas Rotava Rotava
14.12. VC Ludgeřovic Ludgeřovice -
14.12. Mistrovství Zlínského kraje do 17, 20, 23 let a mužů Sokol JS Zlín Zlín

Strana 1 z 2