Print

Kalendář 2018

Datum Název soutěže Pořadatel Město
20.01. Oponentura SCM Praha -
03.02. 1.kolo ligy mladších a starších žáků sk.A TJ Rotas Rotava Rotava
03.02. 1.kolo ligy mladších a starších žáků sk.B SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
03.02. 1.kolo ligy mladších a starších žáků sk.C TJ Holešov Holešov
10.02. 1.kolo ligy juniorek Sokol Moravská Ostrava Ostrava
10.02. 1.kolo ligy Masters SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
17.02. 1.kolo ligy juniorů sk.A SKV Teplice Teplice
17.02. 1.kolo ligy juniorů sk.B SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
17.02. 1.kolo ligy juniorů sk.C Sokol JS Zlín Zlín
24.02. 1.kolo 1.ligy žen SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
03.03. 1.kolo 1.ligy mužů SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
10.03. 1.kolo 2.ligy mužů + 1.kolo 2.ligy žen sk.A TJ Baník Sokolov Sokolov
10.03. 1.kolo 2.ligy mužů + 1.kolo 2.ligy žen sk.B TJ TŽ Třinec Třinec
17.03. 1.kolo 3.ligy mužů sk.A TJ Baník Sokolov Sokolov
17.03. 1.kolo 3.ligy mužů sk.B SPČ Olomouc Olomouc
23.03. - 01.04. ME seniorů Tirana (Albánie) Tirana
24.03. 2.kolo ligy mladších a starších žáků sk.A TJ Baník Sokolov Sokolov
24.03. 2.kolo ligy mladších a starších žáků sk.B Sokol Moravská Ostrava Ostrava
24.03. 2.kolo ligy mladších a starších žáků sk.C TJ SOUz Boskovice Boskovice
31.03. Otevřený přebor Plzně TJ Start VD Plzeň Plzeň
07.04. 2.kolo 1.ligy žen TAK Hellas Brno Brno-Obřany
14.04. - 15.04. Mistrovství ČR Masters TJ Start VD Plzeň Plzeň
21.04. 2.kolo ligy juniorů sk.A SKV Teplice Teplice
21.04. 2.kolo ligy juniorů sk.B SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
21.04. 2.kolo ligy juniorů sk.C TJ SOUz Boskovice Boskovice
28.04. Valná hromada ČSV Praha -
05.05. 2.kolo 1.ligy mužů TAK Hellas Brno Brno-Obřany
10.05. - 13.05. 15th International Women Weightlifting Grand Prix Tenerife - SPA Tenerife
12.05. 2.kolo 2.ligy mužů + 2.kolo 2.ligy žen sk.A Slavoj Plzeň 1899 Plzeň
12.05. 2.kolo 2.ligy mužů + 2.kolo 2.ligy žen sk.B TJ Holešov Holešov
19.05. Mistrovství ČR juniorů a juniorek do 20 let TJ SOUz Boskovice Boskovice
26.05. 2.kolo 3.ligy mužů sk.A TJ Start VD Plzeň Plzeň
26.05. 2.kolo 3.ligy mužů sk.B TJ Lonka Příbor Příbor
02.06. Mistrovství ČR starších žáků TJ Baník Sokolov Sokolov
09.06. 2.kolo ligy juniorek SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
16.06. - 23.06. ME Masters Budapest (HUN) -
16.06. Mistrovství ČR juniorů a juniorek do 17 let SKVOZ Horní Suchá Horní Suchá
17.06. Mistrovství ČR vysokoškoláků TAK Hellas Brno Brno-Obřany
23.06. VC Rotavy TJ Rotas Rotava Rotava
30.06. 2.kolo ligy Masters TAK Hellas Brno Brno-Obřany
06.07. - 14.07. MS juniorů do 20 let Taškent - UZB Taškent
14.07. V 4 Maďarsko -
22.07. - 29.07. ME juniorů do 15 a 17 let Lignano Sabbiadoro (Itálie) -
18.08. - 25.08. MS Masters Barcelona (Španělsko) -
24.08. - 26.08. V4 CUP 2018 PSK Olymp Praha Praha-Bubeneč
01.09. 50.MVC Bohumína SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
08.09. 3.kolo ligy mladších a starších žáků sk.A TJ Rotas Rotava Rotava
08.09. 3.kolo ligy mladších a starších žáků sk.B SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
08.09. 3.kolo ligy mladších a starších žáků sk.C Sokol JS Zlín Zlín
15.09. 3.kolo 1.ligy žen TJ Start VD Plzeň Plzeň
20.09. - 23.09. MS vysokoškoláků Biala Podlaska (Polsko) -
22.09. MVC Horní Suché SKVOZ Horní Suchá Horní Suchá
29.09. Mistrovství ČR juniorů a juniorek do 23 let TJ Holešov Holešov
06.10. - 18.10. OH mládeže Buenos Aires (Argentina) -
06.10. 3.kolo 1.ligy mužů TJ Baník Sokolov Sokolov
13.10. 3.kolo ligy juniorů sk.A TJ Start VD Plzeň Plzeň
13.10. 3.kolo ligy juniorů sk.B SKVOZ Horní Suchá Horní Suchá
13.10. 3.kolo ligy juniorů sk.C TJ Sokol Nový Hrozenkov Nový Hrozenkov
20.10. 3.kolo 2.ligy mužů + 3.kolo 2.ligy žen sk.A CCBC Praha -
20.10. 3.kolo 2.ligy mužů + 3.kolo 2.ligy žen sk.B TJ Sokol Nový Hrozenkov Nový Hrozenkov
20.10. - 27.10. ME juniorů do 20 a 23 let Zamość - PLN Zamość
27.10. 3.kolo 3.ligy mužů sk.A Slavoj Plzeň 1899 Plzeň
27.10. 3.kolo 3.ligy mužů sk.B TJ Holešov Holešov
27.10. 3.kolo ligy juniorek TJ Rotas Rotava Rotava
01.11. - 30.11. MS seniorů Ašchabad (Turkmenistán) -
03.11. Finále ligy mladších žáků - -
03.11. Kvalifikace do 1.ligy mužů a žen - -
17.11. - 18.11. Mistrovství ČR mužů a žen SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
17.11. MVC Holešova v nadhozu TJ Holešov Holešov
24.11. Mistrovství ČR mladších žáků SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
24.11. Kvalifikace do 2.ligy mužů - -
24.11. VC Plzně TJ Start VD Plzeň Plzeň
01.12. Finále ligy juniorů - -
08.12. Finále ligy starších žáků - -
08.12. 3.GP Slavoj Plzeň 1899 Slavoj Plzeň 1899 Plzeň
08.12. Pohár starosty Města Boskovice TJ SOUz Boskovice Boskovice
14.12. MVC Ludgeřovic Ludgeřovice -
15.12. MVC Rotas TJ Rotas Rotava Rotava

Strana 1 z 2