Odkazy

Print

Kalendář 2018

Datum Název soutěže Pořadatel Město
20.01. Oponentura SCM Praha -
03.02. 1.kolo ligy mladších a starších žáků sk.A TJ Rotas Rotava Rotava
03.02. 1.kolo ligy mladších a starších žáků sk.B SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
03.02. 1.kolo ligy mladších a starších žáků sk.C TJ Holešov Holešov
10.02. 1.kolo ligy juniorek Sokol Moravská Ostrava Ostrava
10.02. 1.kolo ligy Masters SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
17.02. 1.kolo ligy juniorů sk.A SKV Teplice Teplice
17.02. 1.kolo ligy juniorů sk.B SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
17.02. 1.kolo ligy juniorů sk.C Sokol JS Zlín Zlín
24.02. 1.kolo 1.ligy žen SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
03.03. 1.kolo 1.ligy mužů SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
10.03. 1.kolo 2.ligy mužů + 1.kolo 2.ligy žen sk.A TJ Baník Sokolov Sokolov
10.03. 1.kolo 2.ligy mužů + 1.kolo 2.ligy žen sk.B TJ TŽ Třinec Třinec
17.03. 1.kolo 3.ligy mužů sk.A TJ Baník Sokolov Sokolov
17.03. 1.kolo 3.ligy mužů sk.B SPČ Olomouc Olomouc
23.03. - 01.04. ME seniorů Tirana (Albánie) Tirana
24.03. 2.kolo ligy mladších a starších žáků sk.A TJ Baník Sokolov Sokolov
24.03. 2.kolo ligy mladších a starších žáků sk.B Sokol Moravská Ostrava Ostrava
24.03. 2.kolo ligy mladších a starších žáků sk.C TJ SOUz Boskovice Boskovice
31.03. Otevřený přebor Plzně TJ Start VD Plzeň Plzeň
07.04. 2.kolo 1.ligy žen TAK Hellas Brno Brno-Obřany
14.04. - 15.04. Mistrovství ČR Masters TJ Start VD Plzeň Plzeň
21.04. 2.kolo ligy juniorů sk.A SKV Teplice Teplice
21.04. 2.kolo ligy juniorů sk.B SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
21.04. 2.kolo ligy juniorů sk.C TJ SOUz Boskovice Boskovice
28.04. Valná hromada ČSV Praha -
05.05. 2.kolo 1.ligy mužů TAK Hellas Brno Brno-Obřany
10.05. - 13.05. 15th International Women Weightlifting Grand Prix Tenerife - SPA Tenerife
12.05. 2.kolo 2.ligy mužů + 2.kolo 2.ligy žen sk.A Slavoj Plzeň 1899 Plzeň
12.05. 2.kolo 2.ligy mužů + 2.kolo 2.ligy žen sk.B TJ Holešov Holešov
19.05. Mistrovství ČR juniorů a juniorek do 20 let TJ SOUz Boskovice Boskovice
26.05. 2.kolo 3.ligy mužů sk.A TJ Start VD Plzeň Plzeň
26.05. 2.kolo 3.ligy mužů sk.B TJ Lonka Příbor Příbor
02.06. Mistrovství ČR juniorů a juniorek do 17 let SKVOZ Horní Suchá Horní Suchá
09.06. 2.kolo ligy juniorek SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
16.06. Mistrovství ČR starších žáků TJ Baník Sokolov Sokolov
16.06. - 23.06. ME Masters Budapest (HUN) -
20.06. Mistrovství ČR vysokoškoláků TAK Hellas Brno Brno-Obřany
23.06. VC Rotavy TJ Rotas Rotava Rotava
30.06. 2.kolo ligy Masters TAK Hellas Brno Brno-Obřany
06.07. - 14.07. MS juniorů do 20 let Taškent - UZB Taškent
14.07. V 4 Maďarsko -
22.07. - 29.07. ME juniorů do 15 a 17 let Lignano Sabbiadoro (Itálie) -
18.08. - 25.08. MS Masters Barcelona (Španělsko) -
01.09. 50.MVC Bohumína SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
08.09. 3.kolo ligy mladších a starších žáků sk.A TJ Rotas Rotava Rotava
08.09. 3.kolo ligy mladších a starších žáků sk.B SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
08.09. 3.kolo ligy mladších a starších žáků sk.C Sokol JS Zlín Zlín
15.09. 3.kolo 1.ligy žen TJ Start VD Plzeň Plzeň
20.09. - 23.09. MS vysokoškoláků Biala Podlaska (Polsko) -

Strana 1 z 2