Odkazy

POZOR!!! Všem oddílům a klubům POZOR!!!

 

Jak jsme vás již informovali dne 16. 3. 2020 (www.vzpirani.cz), došlo v organizaci sportu k zásadní změně. Pro registraci v ČUS je nutné poskytnout RODNÉ ČÍSLO každého člena vašeho oddílu - klubu. Svoji povinnost nesplnila většina oddílů - klubů. Konečný termín k zaslání na Český svaz vzpírání je 10. 4. 2020. V případě, že úkol nebude 100 % naplněn, bude Českému svazu vzpírání státní dotace pro rok 2020 v programu ORGANIZACE SPORTU KRÁCENA! Připomínám, že jeden z ukazatelů pro výši dotace je počet členů (všech, nejenom závodníků) ve sportovním svazu! Finanční prostředky z této dotace se využívají na chod sekretariátu ČSV, odměny rozhodčím, podpora oddílů - klubů.

 

Svoji členskou základnu s RODNÝM ČÍSLEM nezaslaly oddíly - kluby:
Slavoj Plzeň 1899, Baník Meziboří, TJ Holešov, Bohemians Praha, SKV Bonatrans Bohumín, SK CWG Bohumín, SPČ Olomouc, Tatra Kopřivnice, Rotas Rotava, SOU Boskovice, SKV Ludgeřovice, Brandýs nad Labem, VTŽ Chomutov, Sokol Moravská Ostrava, SKV Příbor, Destiny Brno, Sokol Bohdaneč, Sokol Žďárná, Sokol Vyšehrad, Sokol Karolinka, TJ Šumperk, Sokol Plzeň, Barbell Club Praha - celkem 23 oddílů!!

 

Organizačním pracovníkům oddílů - klubů doporučuji alespoň 1x týdně vstoupit na oficiální web Českého svazu vzpírání www.vzpirani.cz, kde najdete potřebné informace k činnosti.

 

vzpirani@cuscz.cz  

Český svaz vzpírání

Zátopkova 100/2

169 00 Praha – Břevnov

Termín: 9.9.2000, místo: Krásnohorské Podhradie

Počet startujících: 44 závodníků ze čtyř oddílů

Soutěž vznikla před lety, pouze mezi Bohumínem a Budapeští. Postupně se přidalo Krásnohorské Podhradie a v loňském roce i Wróclaw. Soutěže probíhají každoročně, u všech zúčastněných družstev. Zvolený systém klade velké nároky na termíny (musí se skloubit soutěžní kalendáře čtyř zemí), ani finanční otázka není zanedbatelná. Soutěže to jsou ale kouzelné, nadšení nejmladších účastníků se pro trenéry stává inspirací pro další práci. Povinností pořadatelů je zajistit ubytování, stravu, rozhodčí a ceny pro nejlepší. Večírky a prohlídky pamětihodností jsou milým zpestřením mezinárodního klání. Takových soutěží potřebujeme více! Do zahraničí nemohou jezdit pouze naše absolutní špičky. Atmosféru opravdového mezinárodního turnaje musí zažít každý na vlastní kůži, každý by si měl sáhnout na cizí činku. Medaile či poháry z těchto soutěží jsou vystaveny ve vitrínkách na čestném místě, coby doklad naší mezinárodní slávy. K doplnění jména rozhodčích: rozhodovali pánové Korpa, Šimko a Török.