Odkazy

POZOR!!! Všem oddílům a klubům POZOR!!!

 

Jak jsme vás již informovali dne 16. 3. 2020 (www.vzpirani.cz), došlo v organizaci sportu k zásadní změně. Pro registraci v ČUS je nutné poskytnout RODNÉ ČÍSLO každého člena vašeho oddílu - klubu. Svoji povinnost nesplnila většina oddílů - klubů. Konečný termín k zaslání na Český svaz vzpírání je 10. 4. 2020. V případě, že úkol nebude 100 % naplněn, bude Českému svazu vzpírání státní dotace pro rok 2020 v programu ORGANIZACE SPORTU KRÁCENA! Připomínám, že jeden z ukazatelů pro výši dotace je počet členů (všech, nejenom závodníků) ve sportovním svazu! Finanční prostředky z této dotace se využívají na chod sekretariátu ČSV, odměny rozhodčím, podpora oddílů - klubů.

 

Svoji členskou základnu s RODNÝM ČÍSLEM nezaslaly oddíly - kluby:
Slavoj Plzeň 1899, Baník Meziboří, TJ Holešov, Bohemians Praha, SKV Bonatrans Bohumín, SK CWG Bohumín, SPČ Olomouc, Tatra Kopřivnice, Rotas Rotava, SOU Boskovice, SKV Ludgeřovice, Brandýs nad Labem, VTŽ Chomutov, Sokol Moravská Ostrava, SKV Příbor, Destiny Brno, Sokol Bohdaneč, Sokol Žďárná, Sokol Vyšehrad, Sokol Karolinka, TJ Šumperk, Sokol Plzeň, Barbell Club Praha - celkem 23 oddílů!!

 

Organizačním pracovníkům oddílů - klubů doporučuji alespoň 1x týdně vstoupit na oficiální web Českého svazu vzpírání www.vzpirani.cz, kde najdete potřebné informace k činnosti.

 

vzpirani@cuscz.cz  

Český svaz vzpírání

Zátopkova 100/2

169 00 Praha – Břevnov

Termín: 4.11.2000, místo: Brno-Obřany

Poslední kolo na obou stranách patřilo mezi ty kvalitnější. Bohužel se nezúčastnili závodníci Slavoje Plzeň. V moravské skupině chybělo „béčko“ Zlína. Některým oddílům dochází, z různých důvodů, dech. Zejména „třistabodoví“ svou kvalitou zdvíhají úroveň soutěže. René Hrubý si pro příští rok jistě najde angažmá v 1.lize a závodníci Zlína sedo ní chystají vstoupit kolektivně. Průměr Sinclairových bodů ve skupinách: „A“ 240, „B“ 252,8 ve 3. kole. Zlín v tomto kole svými výkony pouze jistil vítězství ve skupině, a tím postup do baráže o 1.ligu, která se bude konat 3. února 2001 v Holešově. Trenéry Holešova čeká těžký úkol posílení družstva na zlínskou úroveň. V situaci, kdy jsou třistabodoví borci nepostradatelní ve svých mateřských oddílech. Cizinci startovat v naší soutěži nesmějí a postoupit může jen jeden celek. Rozpočty oddílů se rozhýbají. Soutěž slibuje zajímavý boj, o který jistě bude mezi vzpěrači zájem.

TOP 6 (skupina „B“)
1. Oldřich Kužílek Zlín 337.4280
2. Roman Smolon Třinec 317.4340
3. Petr Julina Zlín 310.4190
4. Martin Drbal Zlín 302.0350
5. Václav Moravčík Brno 294.2190
6. Zdeněk Klusák Brno 294.1965

Rozhodčí: ing. Kaláčová, pp. Votánek, Barták, Hájek, Saitl, Tkadlčík, M.Mandát, Kužílek