Print

Kalendář 2017

Datum Název soutěže Pořadatel Město
28.01. Oponentura SCM Praha -
11.02. 1.kolo ligy juniorů sk.A SKV Teplice Teplice
11.02. 1.kolo ligy juniorů sk.B SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
11.02. 1.kolo ligy juniorů sk.C TJ SOUz Boskovice Boskovice
18.02. 1.kolo ligy juniorek Sokol Moravská Ostrava Ostrava
18.02. 1.kolo ligy Masters SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
25.02. 1.kolo 1.ligy žen TJ Baník Sokolov Sokolov
25.02. 1.kolo 2.ligy žen TJ Baník Sokolov Sokolov
04.03. 1.kolo 1.ligy mužů SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
04.03. 1.kolo 2.ligy mužů sk.A Slavoj Plzeň 1899 Plzeň
04.03. 1.kolo 2.ligy mužů sk.B TJ Holešov Holešov
11.03. 1.kolo 3.ligy mužů sk.A TJ Nová Role Nová Role
11.03. 1.kolo 3.ligy mužů sk.B TJ Holešov Holešov
18.03. 2.kolo ligy juniorů sk.A TJ Lokomotiva Cheb Cheb
18.03. 2.kolo ligy juniorů sk.B SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
18.03. 2.kolo ligy juniorů sk.C Sokol JS Zlín Zlín
25.03. 1.kolo ligy mladších a starších žáků sk.A TJ Rotas Rotava Rotava
25.03. 1.kolo ligy mladších a starších žáků sk.B SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
25.03. 1.kolo ligy mladších a starších žáků sk.C TJ Holešov Holešov
01.04. - 11.04. MS juniorů a juniorek do 17 let Bankok (Thajsko) Bankok
01.04. - 09.04. ME mužů a žen Split (Chorvatsko) Split
08.04. 2. kolo ligy juniorek SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
15.04. Otevřený přebor města Plzně TJ Start VD Plzeň Plzeň
21.04. - 30.04. Světové hry Masters Auckland (Nový Zéland) Auckland
22.04. 2.kolo 1.ligy žen TAK Hellas Brno Brno-Obřany
22.04. 2.kolo 2.ligy žen - -
22.04. Mistrovství Zlínského kraje mužů, Masters, 23 Sokol JS Zlín Zlín
29.04. 2.kolo ligy mladších a starších žáků sk.A TJ Baník Sokolov Sokolov
29.04. 2.kolo ligy mladších a starších žáků sk.B Sokol Moravská Ostrava Ostrava
29.04. 2.kolo ligy mladších a starších žáků sk.C Sokol JS Zlín Zlín
29.04. Mistrovství Zlínského kraje mládeže Sokol JS Zlín Zlín
29.04. Mistrovství Karlovarského kraje mládeže TJ Baník Sokolov Sokolov
06.05. Valná hromada ČSV Praha -
13.05. 2.kolo 1.ligy mužů SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
13.05. 2.kolo 2.ligy mužů sk.A TJ Lokomotiva Cheb Cheb
13.05. 2.kolo 2.ligy mužů sk.B TJ Sokol Nový Hrozenkov Nový Hrozenkov
20.05. - 21.05. Mistrovství ČR Masters TAK Hellas Brno Brno-Obřany
27.05. 2.kolo 3.ligy mužů sk.A TJ Baník Sokolov Sokolov
27.05. 2.kolo 3.ligy mužů sk.B TAK Hellas Brno Brno-Obřany
03.06. Mistrovství ČR juniorů do 17 a juniorek do 17 a 20 let TJ Lonka Příbor Příbor
10.06. MVC Horní Suché SKVOZ Horní Suchá Horní Suchá
16.06. - 23.06. MS juniorů do 20 let Tokio (Japonsko) Tokio
17.06. Mistrovství ČR starších žáků TJ Holešov Holešov
24.06. 2.kolo ligy Masters TAK Hellas Brno Brno-Obřany
01.07. V4 SKVOZ Horní Suchá Horní Suchá
11.08. - 19.08. ME Masters Halmstad (Švédsko) Halmstad
20.08. - 25.08. Univerziáda - -
02.09. MVC Bohumína SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
09.09. 3.kolo ligy mladších a starších žáků sk.A TJ Baník Sokolov Sokolov
09.09. 3. kolo ligy mladších a starších žáků sk.B SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
09.09. 3. kolo ligy mladších a starších žáků sk.C Sokol JS Zlín Zlín
23.09. - 30.09. ME juniorů do 15 a 17 let Priština (Kosovo) Priština
30.09. 3.kolo 1.ligy žen Sokol Moravská Ostrava Ostrava
30.09. 3.kolo 2.ligy žen - -
07.10. Mistrovství ČR juniorů do 20 a 23 let TJ Baník Sokolov Sokolov
14.10. 3.kolo 1.ligy mužů TJ Baník Sokolov Sokolov
14.10. 3.kolo 2.ligy mužů sk.A SKV Teplice Teplice
14.10. 3.kolo 2.ligy mužů sk.B TJ TŽ Třinec Třinec
15.10. - 22.10. ME juniorů do 20 a 23 let Tirana (Albánie) Tirana
21.10. 3.kolo ligy juniorů sk.A TJ Baník Sokolov Sokolov
21.10. 3.kolo ligy juniorů sk.B SKVOZ Horní Suchá Horní Suchá
21.10. 3.kolo ligy juniorů sk.C TJ Sokol Nový Hrozenkov Nový Hrozenkov
28.10. 3.kolo 3.ligy mužů sk.A TJ Start VD Plzeň Plzeň
28.10. 3.kolo 3.ligy mužů sk.B TJ Lonka Příbor Příbor
28.10. Kvalifikace do 1.ligy mužů - -
04.11. 4.kolo ligy mladších a starších žáků sk.A TJ Lokomotiva Cheb Cheb
04.11. 4.kolo ligy mladších a starších žáků sk.B SKVOZ Horní Suchá Horní Suchá
04.11. 4.kolo ligy mladších a starších žáků sk.C TJ Holešov Holešov
04.11. MVC Holešova v nadhozu TJ Holešov Holešov
04.11. - 04.11. V4 PSK Olymp Praha Praha-Bubeneč
11.11. - 12.11. Mistrovství ČR mužů, žen a juniorek do 23 let PSK Olymp Praha Praha-Bubeneč
18.11. Mistrovství ČR mladších žáků + finále ligy ml.žáků SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
18.11. VC Plzně TJ Start VD Plzeň Plzeň
25.11. Finále ligy juniorů - -
25.11. Kvalifikace do 2.ligy mužů - -
28.11. - 05.12. MS seniorů Anaheim (USA) Anaheim
02.12. Finále ligy starších žáků - -
02.12. GP Plzeň Slavoj Plzeň 1899 Plzeň
09.12. Pohár starosty Města Boskovice TJ SOUz Boskovice Boskovice
09.12. MVC ROTAS strojírny TJ Rotas Rotava Rotava
16.12. Vánoční pohár Brno TAK Hellas Brno Brno-Obřany

Strana 1 z 2