Odkazy

POZOR!!! Všem oddílům a klubům POZOR!!!

 

Jak jsme vás již informovali dne 16. 3. 2020 (www.vzpirani.cz), došlo v organizaci sportu k zásadní změně. Pro registraci v ČUS je nutné poskytnout RODNÉ ČÍSLO každého člena vašeho oddílu - klubu. Svoji povinnost nesplnila většina oddílů - klubů. Konečný termín k zaslání na Český svaz vzpírání je 10. 4. 2020. V případě, že úkol nebude 100 % naplněn, bude Českému svazu vzpírání státní dotace pro rok 2020 v programu ORGANIZACE SPORTU KRÁCENA! Připomínám, že jeden z ukazatelů pro výši dotace je počet členů (všech, nejenom závodníků) ve sportovním svazu! Finanční prostředky z této dotace se využívají na chod sekretariátu ČSV, odměny rozhodčím, podpora oddílů - klubů.

 

Svoji členskou základnu s RODNÝM ČÍSLEM nezaslaly oddíly - kluby:
Slavoj Plzeň 1899, Baník Meziboří, TJ Holešov, Bohemians Praha, SKV Bonatrans Bohumín, SK CWG Bohumín, SPČ Olomouc, Tatra Kopřivnice, Rotas Rotava, SOU Boskovice, SKV Ludgeřovice, Brandýs nad Labem, VTŽ Chomutov, Sokol Moravská Ostrava, SKV Příbor, Destiny Brno, Sokol Bohdaneč, Sokol Žďárná, Sokol Vyšehrad, Sokol Karolinka, TJ Šumperk, Sokol Plzeň, Barbell Club Praha - celkem 23 oddílů!!

 

Organizačním pracovníkům oddílů - klubů doporučuji alespoň 1x týdně vstoupit na oficiální web Českého svazu vzpírání www.vzpirani.cz, kde najdete potřebné informace k činnosti.

 

vzpirani@cuscz.cz  

Český svaz vzpírání

Zátopkova 100/2

169 00 Praha – Břevnov

Termín: 28.5.2005, místo: Teplice

Nejtěžší pozici měl Kamil Kučera. Čtyři dny po svém startu na MS juniorů a dva dny po návratu se disciplinovaně dostavil ke startu ligového utkání. Pomohl družstvu k obhajobě prvenství z 1. kola a předvedený výkon mu stačil k vítězství v TOPu. Havířov si vyměnil umístění s Bohumínem. Kopřivnice obhájila 3. místo. V celkové klasifikaci mají tyto tři oddíly stejný počet velkých bodů a dělí je pouze několik málo bodů Sinclaira. Poslední kolo bude velmi dramatické. Závodníci Chebu a Teplic odvedli svůj standart.

Slušný výkon předvedli J.Gospoš (Bohumín) a L.Cibulka (Sokolov). Čekalo se více od J.Orsága, zvládnutí pouze základních pokusů nesvědčí o optimální přípravě. O nominaci na ME juniorů do 17 let rozhodne RK ČSV v nejbližších dnech. Předvedené výkony dalších adeptů na tento start zůstaly za očekáváním.