Odkazy

(*17.10.1908 - † ?) IN MEMORIAM

Startoval v HK do 82,5 kg, nad 82,5 kg v dresu AFK Stráže bezpečnosti Praha, Spartak Praha Stalingrad.

Mistr ČSR:
1930, 1931, 1934, 1936, 1945, 1949, 1950, 1951, 1952, 1953. Dokázal vítězit v rozsahu 23 let. Poslední titul vybojoval ve 45 letech

Mistrovství Evropy:
7. místo 1931 (Luxemburg), HK do 82,5 kg
1. místo 1933 (Essen), HK +82,5 kg, mistrovství bylo vypsáno v pětiboji (trh levou, pravou, tah trh a nadhoz soupažný) 552,5 (90, 82,5, 102,5, 117,5, 160)
6. místo 1946 (Helsinky), HK +82,5 kg, 357,5 (110, 107,5 140)

Mistrovství světa:
6. místo 1946 (Paříž), HK +82,5 kg, 357,5 (107,5, 105, 145)
3. místo 1947 (Philadelphie), HK +90 kg, 360 (105, 105, 150)

Olympijské hry:
11. místo 1936 (Berlín), HK +82,5 kg, 355 (95, 110, 150)

Osobní rekordy:
trh levou 90 kg, trh pravou 85 kg, tah 110 kg, trh 117,5, nadhoz 165 kg