Odkazy

Tabulky jsou uzavřeny k datu 30. 6. 2002, nicméně ani v době jejich závěrečné kompletace, tj. k 21.7., nedošlo ke změnám, protože v červenci u nás zatím, zdá se, nikdo nevzpíral.

Zachyceny jsou, až na drobné výjimky, prakticky všechny výkony. Krátil jsem maličko jen tabulky mužů, kde k posouzení výkonnosti stačí první třicítky v okrajových kategoriích jak nejnižších, tak nejvyšších, jinde máte k dispozici čtyřicítky. V podstatě nikdo o zařazení do tabulek nepřišel, protože ti horší, tj. v dalších desítkách mezi muži se objevují alespoň v tabulkách svých věkových skupin.

Opět vítám všechny Vaše případné doplňky a upřesnění. Doložte je, prosím, příslušnými zápisy. Nezapomeňte ani na záležitosti klubového či regionálního rázu či eventuální mezioddílový styk.

Tabulky Masters, nikoli počtem borců, ale rozsahem nutnosti editace (společně s muži se jedná o více než 10 kategorií) převyšují náročnost tvorby tabulek ostatních vzpěračů a vzpěraček, proto je dodám ve speciálním kompletu také – vbrzku – na Internet.

Přeji Vám krásné letní dny. Nezapomeňte však, že přísloví platí i obráceně, takže až se Vás podzim a zima zeptají, co jste dělali v létě, odpovězte – nezapomněli jsme na náročný trénink. Pak bude Vaše odpověď u činky radostná pro Vás, Váš klub i pro celé české vzpírání.

Dr. Rudolf Drmola