Odkazy

Třetí část první části sezóny obsahuje všechny výsledky v olympijském dvojboji, s výjimkou mužů, kde najdete první padesátky v každé HK. V některých vahách ani plnou padesátku nemáme…

Třebaže je v tabulkách uvedeno, že jsou generovány k 5.8., není tomu tak. Netušil jsem, že se bude konat další ročník Hexagonalu v N. Hrozenkově. Závod není uveden v kalendáři a výsledky jsem dosud nedostal. Zato jsem je našel na facebooku, díky informaci M. Koutňákové. Výkony z toho klání budou zohledněny v příštích tabulkách, rankingy bylo třeba vydat, a není možné mnoho hodin předělávat desítky vygenerovaných souborů jen proto, že se zčistajasna objeví neočekávané výsledky. Ostatně, první část sezóny reálně skončila především ME do 15 a 17 let a turnajem v Olomouci, posledním dnem července.

Soubory si stáhněte jednotlivě nebo v kompletu. Ten je řazen obvyklým způsobem. Nejdříve jsou uvedeny tabulky žen, pak ženských věkových skupin, postupně od věkového rozmezí 21-23 let, přes juniorky až k žačkám, tedy sestupně. U mužů je pořadí v kompletu obdobné.

Opět moc děkuji všem dobrým spolupracovníkům a opět prosím o zpřesnění či opravy.

 

PhDr. Rudolf Drmola, editor databáze VSV ČSV