Odkazy

Termín: 17.6.2018, místo: Brno

České akademické hry v roce 2018 hostí brněnská Fakulta sportovních studií Masarykovy univerzity. Poprvé v historii akademického sportu se uskuteční v rámci těchto AH v neděli 17.6.2018  Akademické MČR ve vzpírání přímo v prostorách FSpS. Toto MČR není omezeno věkem, pouze je nutné mít oficiální status studenta (prokázat se platným dokladem - ISIC nebo potvrzením o studiu vydávané na jednotlivých školách).

 

Akademické hry trvají týden, každý účastník má právo na jeden bezplatný nocleh. Součástí AH je i doprovodný program - filmová promítání, akce a věčírky apod.

 

Letos je v rámci předprogramu vzpírání organizovaná i Mezinárodní konference o vzpírání (sobota 16.6.2018, informace: www.konferencevzpirani.com). V rámci celodenní konfenrece proběhnou odborné přednášky na jednotlivá témata týkající se vzpírání (metodika, výživa, škola dřepu, anabolika ve výživě, komentovaná ukázka techniky vzpírání a mnoho dalších zajmavých témat!)

 

Přihlášky na Akademické MČR se podávají do 5.6.2018 včetně u kontaktních osob akademického sportu na jednotlivých školách.

 

Informace a web: www.ceskeakademickehry.cz

 

V případě doazů neváhejte kontaktovat ředitele soutěže: Mgr. Terezu Královou, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel: 603 881 166, nebo předsedu akadimcké komise pro vzpírání Jiřího Gasiora - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel: 605 059 871.

 

Pro účastníky jsou nachystaná účastnická trička a bohaté věcné odměny od našich sponzorů!

Plakát akademičky

 

Místo konání AMČR

 

Místo konání AMČR