České vzpírání k 15.4.2018 (2) - Tabulky podle dvojboje - Český svaz vzpírání

Odkazy

V tomto příspěvku naleznete tabulky podle olympijského dvojboje. Od publikace rankingů podle Sinclaira se objevily výsledky vysokoškolské ligy, mezinárodní soutěže se startujícími z ČR a SR. Díky tomuto zápolení vzrostl počet aktivních vzpěračů o další pětici, letos už tedy závodilo 445 mužů!

U tabulek dvojboje platí totéž, co u Sinclaira. Najdete v nich aktuální postavení i stimul pro další zlepšení pozic i výkonnosti.

Rankingy jsou tradičně řešeny buď prostřednictvím jednotlivých souborů nebo slučujícího souboru. Pro snazší přehlednost jsem vypracoval dva komplety. Jeden pro Masters, v němž jsou zařazeny nejprve ženy a pak  muži. Vždy sestupně, tak jak je v kláních Masters zvykem. Nejvýše tedy najdete nejstarší, nejníže nejmladší vzpěračky a vzpěrače. Zohledněn je i věkový bonus.

Tabulky lidí v ostatních věkových skupinách jsou v kompletu sestaveny takto: ženy TOP 30, ženy 21-23 let, juniorky 16-20 let, žačky do 15 let. Poté muži TOP 30, muži 21-23 let, starší junioři 18-20 let, mladší junioři 16-17 let, starší žáci 14-15 let, mladší žáci do 13 let.

Opět přikládám i abecední seznam oddílových zkratek. Pokud nenajdete u některých soutěžících oddílovou zkratku, jedná se o start v zahraničí, kde někteří naši zástupci hostují a nelze jim započíst výsledek do oddílového pořadí podle Sinclaira, protože závodili v barvách zahraničního týmu nebo, jak tomu bylo ve vysokoškolské lize v Bratislavě, startovali za týmy universit či jiných VŠ.

Jak už jsem uvedl, rozhodl jsem se tentokrát přijít s tabulkami co nejdříve, bez detailních korekcí, které zaberou velmi mnoho času (jindy je dělávám, protože termín tolik netlačí).Děkuji tedy předem za eventuální upřesnění a opravy.

 

PhDr. Rudolf Drmola, editor databáze VSV ČSV