Odkazy

Povšiml jsem si, že databázové informace o Masters jsou zhruba 3x více sledované, než ty ostatní. Za to děkuji! Dokumentuje to skutečnost, že stará láska nerezaví! Pro mnohé je vzpírání zálibou celoživotní – a to zaslouží obdiv. Rovněž tak i výkonnost, která je v některých případech výjimečná. Však nám taky přináší vavříny i na vrcholných zápoleních Masters.

Tabulky si opět můžete stáhnout. Buď jednotlivě anebo všechny naráz v jediném souboruČR 2017 do 8. 7. Masters komplet. V něm jsou rankingy řazeny takto: Ženy podle Sinclaira jednotlivkyně, Muži podle Sinclaira jednotlivci, Ženy oddíly podle Sinclaira TOP 3, Muži oddíly podle Sinclaira TOP 3. Následují dvojbojové tabulky. Nejprve žen, poté mužů. Tabulky jsou řazeny od nejmladších, po nejstarší. Ve všech tabulkách je zohledněn věkový bonus!                                

I tentokrát VELICE DĚKUJI všem, kteří včas odeslali na mou adresu výsledky či další zprávy a fotografie. I tentokrát prosím - dbejte na úplnost protokolů, kde občas chybí ročníky či další údaje. Nezapomínejte také uvést oddílové příslušnosti vzpěračů mimo soutěž! Důkladná revize ukázala občasnou nedbalost také při zápisu jmen. Buďte, prosím, pozorní, zápočet téhož vzpěrače (u žen se tento nedostatek ani jednou nepřihodil) zkresluje pořadí!! Hledání a opravy těchto naprosto zbytečných chyb seberou hodně času.

Znovu prosím o případná doplnění, zpřesnění, opravy. Děkuji  předem!

V brzké době se můžete těšit na historické tabulky mužů a žen, tj. pořadí všech dob. Připravuji rovněž rankingy za posledních 20 let. Ty pozoruhodně ukazují nejen výsledky úsilí jednotlivců, ale také oddílů. A věřte, že jsou to fakta velice zajímavá. Právě proto budou zveřejněna.

Všem přeju krásné, dobré a jen vlídné letní dny!

 

PhDr. Rudolf Drmola, editor databáze VSV ČSV