Odkazy

Přicházíme s další várkou letošních rankingů. Doufáme, že i tato kolekce vás zaujme.

 

Tabulky si můžete stáhnout buď všechny naráz v jednom souboruSinclair komplet. V něm jsou pořadí řazena takto: Ženy, Ženy 21-23 let, Juniorky 16-20 let a žačky. Následují Muži všichni, Muži 21-23 let, Starší junioři 18-20 let, Mladší junioři 16-17 let, Starší žáci 14-15 let a Mladší žáci do 13 let. Nic není kráceno. Nutno  předeslat, že do soutěže nastoupili dokonce i další čtyři muži, ale závod nedokončili.

Tabulky Masters přineseme, jak už bylo slíbeno, v kompletu, v němž budou pohromadě pořadí podle dvojboje, jednotlivců i oddílů podle Sinclaira, samozřejmě i se zápočtem věkového bonusu.

Velice děkuju všem, kteří odeslali na mou adresu (a většinou včas) výsledky. Horší je to s kvalitou protokolů, kde občas chybí ročníky či další údaje. Nezapomínejte také uvést oddílové příslušnosti vzpěračů mimo soutěž! Důkladná revize ukázala určitou nedbalost také při zápisu jmen. U jednoho oddílu se dokonce vyskytl tento prohřešek u tří borců, ve třech různých soutěžích. Buďte, prosím, pozorní, zápočet téhož vzpěrače (u žen se tento nedostatek ani jednou nepřihodil) zkresluje pořadí. Hledání a opravy těchto naprosto zbytečných chyb dají více práce, než tušíte.  

Znovu prosím o případná doplnění, zpřesnění, opravy. Děkuji  předem!

Všem přeju jen krásné, dobré letní dny!

 

PhDr. Rudolf Drmola, editor databáze VSV ČSV