Print

Soutěže Českého svazu vzpírání

Soutěže Českého svazu vzpírání
Není k dispozici žádný popis
Datum Název soutěže Pořadatel Město
15.02. 1. kolo ligy juniorů (sk.A) TJ Baník Sokolov Sokolov
15.02. 1. kolo ligy juniorů (sk.B) SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
15.02. 1. kolo ligy juniorů (sk.C) Sokol JS Zlín Zlín
22.02. 1. kolo ligy juniorek TJ TŽ Třinec Třinec
29.02. 1. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.A) Chomutov Chomutov
29.02. 1. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.B) SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
29.02. 1. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.C) Sokol JS Zlín Zlín
07.03. 1. kolo 1. ligy žen SPČ Olomouc Olomouc
20.06. 2. kolo ligy juniorů (sk.A) SKV Teplice Teplice
20.06. 2. kolo ligy juniorů (sk.B) SKVOZ Horní Suchá Horní Suchá
20.06. 2. kolo ligy juniorů (sk.C) TJ SOUz Boskovice Boskovice
27.06. 2. kolo ligy juniorek TJ Holešov Holešov
04.07. 2. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.A) TJ Baník Sokolov Sokolov
04.07. 2. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.B) SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
04.07. 2. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.C) Sokol JS Zlín Zlín
01.08. Mistrovství ČR juniorů a juniorek do 17 let TJ Baník Sokolov Sokolov
19.09. 3. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.A) TJ Rotas Rotava Rotava
19.09. 3. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.B) Sokol Moravská Ostrava Ostrava
19.09. 3. kolo ligy mladších a starších žáků (sk.C) TJ SOUz Boskovice Boskovice
03.10. Mistrovství ČR mužů + 1. kolo 1. ligy mužů PSK Olymp Praha Praha-Bubeneč
04.10. Mistrovství ČR žen + 2. kolo 1. ligy žen PSK Olymp Praha Praha-Bubeneč
10.10. 3. kolo ligy juniorů (sk.A) Slavoj Plzeň 1899 Plzeň
10.10. 3. kolo ligy juniorů (sk.B) SKVOZ Horní Suchá Horní Suchá
10.10. 3. kolo ligy juniorů (sk.C) TJ Holešov Holešov
17.10. 1. kolo 2. ligy mužů + 1. kolo 2. ligy žen (sk.A) TJ Start VD Plzeň Plzeň
17.10. 1. kolo 2. ligy mužů + 1. kolo 2. ligy žen (sk.B) TAK Hellas Brno Brno-Obřany
24.10. 1. kolo 3. ligy mužů (sk.A) Slavoj Plzeň 1899 Plzeň
24.10. 1. kolo 3. ligy mužů (sk.C) SPČ Olomouc Olomouc
24.10. 1. kolo 3. ligy mužů (sk.B) SKVOZ Horní Suchá Horní Suchá
31.10. Mistrovství ČR mladších žáků do 13 let + Finále ligy ml. žáků SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
07.11. Mistrovství ČR juniorů a juniorek do 23 let TJ Holešov Holešov
14.11. 2. kolo 2. ligy mužů + 2. kolo 2. ligy žen (sk.A) TJ Baník Sokolov Sokolov
14.11. 2. kolo 2. ligy mužů + 2. kolo 2. ligy žen (sk.B) TJ TŽ Třinec Třinec
21.11. 2. kolo 3. ligy mužů (sk.A) TJ Start VD Plzeň Plzeň
21.11. 2. kolo 3. ligy mužů (sk.C) TAK Hellas Brno Brno-Obřany
21.11. 2. kolo 1. ligy mužů SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
21.11. 2. kolo 3. ligy mužů (sk.B) TJ Lonka Příbor Příbor
28.11. Mistrovství ČR st. žáků do 15 let + Finále ligy st. žáků TJ Start VD Plzeň Plzeň
28.11. Kvalifikace do 1. ligy mužů a žen - -
05.12. Mistrovství ČR juniorů do 20 let + Finále ligy juniorů SKVOZ Horní Suchá Horní Suchá
05.12. Kvalifikace do 2. ligy mužů - -
06.12. Mistrovství ČR juniorek do 20 let + 3.kolo ligy juniorek Sokol Moravská Ostrava Ostrava