Odkazy

Print

Soutěže Českého svazu vzpírání

Soutěže Českého svazu vzpírání
Není k dispozici žádný popis
Datum Název soutěže Pořadatel Město
11.02. 1.kolo ligy juniorů sk.A SKV Teplice Teplice
11.02. 1.kolo ligy juniorů sk.B SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
11.02. 1.kolo ligy juniorů sk.C TJ SOUz Boskovice Boskovice
18.02. 1.kolo ligy juniorek Sokol Moravská Ostrava Ostrava
25.02. 1.kolo 1.ligy žen TJ Baník Sokolov Sokolov
25.02. 1.kolo 2.ligy žen TJ Baník Sokolov Sokolov
04.03. 1.kolo 1.ligy mužů SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
04.03. 1.kolo 2.ligy mužů sk.A Slavoj Plzeň 1899 Plzeň
04.03. 1.kolo 2.ligy mužů sk.B TJ Holešov Holešov
11.03. 1.kolo 3.ligy mužů sk.A TJ Nová Role Nová Role
11.03. 1.kolo 3.ligy mužů sk.B TJ Holešov Holešov
18.03. 2.kolo ligy juniorů sk.A TJ Lokomotiva Cheb Cheb
18.03. 2.kolo ligy juniorů sk.B SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
18.03. 2.kolo ligy juniorů sk.C Sokol JS Zlín Zlín
25.03. 1.kolo ligy mladších a starších žáků sk.A TJ Rotas Rotava Rotava
25.03. 1.kolo ligy mladších a starších žáků sk.B SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
25.03. 1.kolo ligy mladších a starších žáků sk.C TJ Holešov Holešov
08.04. 2. kolo ligy juniorek SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
22.04. 2.kolo 1.ligy žen TAK Hellas Brno Brno-Obřany
22.04. 2.kolo 2.ligy žen - -
29.04. 2.kolo ligy mladších a starších žáků sk.A TJ Baník Sokolov Sokolov
29.04. 2.kolo ligy mladších a starších žáků sk.B Sokol Moravská Ostrava Ostrava
29.04. 2.kolo ligy mladších a starších žáků sk.C Sokol JS Zlín Zlín
13.05. 2.kolo 1.ligy mužů SKV Bonatrans Bohumín Bohumín
13.05. 2.kolo 2.ligy mužů sk.A TJ Lokomotiva Cheb Cheb
13.05. 2.kolo 2.ligy mužů sk.B TJ Sokol Nový Hrozenkov Nový Hrozenkov
27.05. 2.kolo 3.ligy mužů sk.A TJ Baník Sokolov Sokolov
27.05. 2.kolo 3.ligy mužů sk.B TAK Hellas Brno Brno-Obřany
03.06. Mistrovství ČR juniorů do 17 a juniorek do 17 a 20 let TJ Lonka Příbor Příbor
17.06. Mistrovství ČR starších žáků TJ Holešov Holešov
24.06. 2.kolo ligy Masters TAK Hellas Brno Brno-Obřany
09.09. 3.kolo ligy mladších a starších žáků sk.A TJ Baník Sokolov Sokolov
09.09. 3. kolo ligy mladších a starších žáků sk.B SKV Baník Havířov o.s. Havířov-Podlesí
09.09. 3. kolo ligy mladších a starších žáků sk.C Sokol JS Zlín Zlín
30.09. 3.kolo 1.ligy žen Sokol Moravská Ostrava Ostrava
30.09. 3.kolo 2.ligy žen - -
07.10. Mistrovství ČR juniorů do 20 a 23 let TJ Baník Sokolov Sokolov
14.10. 3.kolo 1.ligy mužů TJ Baník Sokolov Sokolov
14.10. 3.kolo 2.ligy mužů sk.A SKV Teplice Teplice
14.10. 3.kolo 2.ligy mužů sk.B TJ TŽ Třinec Třinec
21.10. 3.kolo ligy juniorů sk.A TJ Baník Sokolov Sokolov
21.10. 3.kolo ligy juniorů sk.B SKVOZ Horní Suchá Horní Suchá
21.10. 3.kolo ligy juniorů sk.C TJ Sokol Nový Hrozenkov Nový Hrozenkov
28.10. 3.kolo 3.ligy mužů sk.A TJ Start VD Plzeň Plzeň
28.10. 3.kolo 3.ligy mužů sk.B TJ Lonka Příbor Příbor
28.10. Kvalifikace do 1.ligy mužů - -
04.11. 4.kolo ligy mladších a starších žáků sk.A TJ Lokomotiva Cheb Cheb
04.11. 4.kolo ligy mladších a starších žáků sk.B SKVOZ Horní Suchá Horní Suchá
04.11. 4.kolo ligy mladších a starších žáků sk.C TJ Holešov Holešov
11.11. - 12.11. Mistrovství ČR mužů, žen a juniorek do 23 let PSK Olymp Praha Praha-Bubeneč

Strana 1 z 2